הטרנד הירוק לא פוסח גם על עולם החתונות. חתונה בטבע זהו רעיון פופולארי שזוגות רבים מוכנים להוציא כסף רב עבורו. אז איך עושים חתונה כזאת, מה האלטרנטיבית אם הסכום לא בהישג יד ומה חשוב לבדוק? כל הפרטים במאמר הבא.

חתונה בטבע – הטרנד הירוק

חתונה בחיק הטבע היא חלק מכל הטרנד של איכות הסביבה, בעיקר בשל העובדה שמדובר לרוב על אירועים פחות בזבזניים. יש הרבה מקומות בארץ שאפשר לערוך בהם חתונה בטבע, אך אסור לטעות ולהניח כי כל אזור בטבע הוא מתאים בשביל חתונה או אירוע בשל הפגיעה באזור; החל מהזבל שמשליכים האורחים, הרעש שמפריע לחיות ועד העובדה שבמקרים רבים זה פשוט לא חוקי. אז מה עושים אם רוצים לעשות מסיבה בטבע אבל אי אפשר, כי אין את האישורים הדרושים לכך או שהשכרת המקום עולה הרבה כסף והתקציב לא מספיק? בוחרים מקום חלופי.

אלמנטים לחתונה טבעית

במקרים בהם אסור לערוך את האירוע בטבע מאחר ומדובר בשמורות טבע, למשל, ניתן לבחור בגן אירועים ולצמצם כמה שיותר את ההוצאה הכספית. בעזרת מעט חשיבה יצירתית, תפאורה מתאימה, מוזיקה מרגיעה ואלמנטים נוספים – ניתן לדמות חתונה בטבע, אך להמשיך להנות מהיתרונות של גן אירועים מסודר.

איך לבחור מקום שמשדר פסטורליות? המקום צריך להכיל אלמנטים שקשורים לטבע; מפל, הממחזר את המים, יכול לתת נופך טבעי, עצי פרי, אם ישנם כאלו, מהם יוכלו האורחים לקטוף פירות אמיתיים לקינוח ואפילו שמלת הכלה יכולה להיתפר בבד פשוט ובלי תוספות מיוחדות. לשדרוג האירוע אפשר לבחור נושא שיוביל את הערב. למשל, תקופות מסויימות בתנ"ך, חגים ומועדים ועוד.

גן אירועים בטבע…

למרות שלזוגות רבים יש חלום לערוך את חתונתם בטבע, במקרים רבים זה לא מתאפשר וצריך לבחור מקום שייתן הרגשה דומה וגם יפחית עלויות. היום גני אירועים רבים בארץ מציעים חווית טבע ייחודית, מבלי לסכן שמורת טבע אמיתית.

באחוזת גן, אשר הינו גן האירועים המוביל בארץ, ישמחו לערוך עבורכם חתונה הקרובה ככל האפשר לחתונה בטבע ולהגשים את החלום שלכם לערב בלתי נשכח. התקשרו עכשיו וקבעו פגישת התרשמות!

Leave a Reply

Your email address will not be published.