כולם רוצים את האירוע הכי טוב והכי מדובר שאפשר. לא רק אנשים מבוגרים משקיעים בחתונה הכי גדולה שיש, היום גם ילדים צעירים, שתחרות החברתיות אצלם גדולה יותר, רוצים אירוע מושקע. אבל מה עושים כאשר אין רעיונות לבר מצווה? קוראים את המאמר הבא ואולי מקבלים כמה רעיונות שיעשו את מסיבת בר המצווה לבלתי נשכחת.

רעיונות לבר מצווה – דוכנים

לאחר שבחרתם מקום לבר מצווה, אפשר לחשוב על שילוב דוכנים שונים שיהוו אטרקציה לחתן בר המצווה ולחבריו. רעיונות לבר מצווה יש הרבה, הכל שאלה של תקציב ושל הטעם של הילד. אם חתן השמחה אוהב שוקולד, אפשר לשכור דוכנים עם מפלי שוקולד, ולהפוך את השוקולד לנושא האירוע, כאשר גם עיצוב המקום והקייטרינג מותאמים לכך. אפשר לשכור גם כמה דוכנים שבכל אחד מהם יש נושא אחר של שוקולד – שוקולד מריר, חלבי ולבן.

רעיונות אחרים

אם שוקולד הוא לא הלהיט של חתן בר המצווה, יש עוד הרבה רעיונות לבר מצווה. אם הילד לא מפספס אף פרק של כוכב נולד, אפשר לארגן את בר המצווה כך שתתאים לקונספט. ניתן לשכור להקה ולארגן לילד אפשרות לשיר על הבמה מול האורחים. אם יש סרט או סדרה שחתן בר המצווה אוהב במיוחד אפשר לשלב אותם באירוע ולהפוך את זה לנושא המסיבה. גם משחקי מחשב שונים יכולים להיות בסיס טוב לבר מצווה, כך שאם הילד "גיימר" רציני, אפשר לשלב אלמנטים של משחקים אהובים.

לסיכום

לא חסרות דרכים לערוך בר מצווה מקורית, הכל תלוי בתקציב ובמה שהילד אוהב. חשוב לוודא שלא חורגים ממסגרת התקציב שנקבע, גם במחיר של ויתורים על דברים מסויימים. הילד רוצה להקה מסויימת אבל המחיר שלה לא בהישג יד? במקום לשבור תוכנית חיסכון, חשוב להסביר לילד למה כרגע אי אפשר להזמין את הלהקה המסויימת הזאת ולבחור להקה שהמחיר שלה מתאים לתקציב.

באחוזת גן, גן אירועים חדיש ומודרני, ישמחו לארח אתכם ביום החשוב שלכם ושל הילד. כל מה שצריך לעשות זה טלפון אחד ולהגיע לפגישה שבה בוודאי

Leave a Reply

Your email address will not be published.