אם נדמה לרגע שאירועים קטנים עולים פחות מאחיהם האירועים הגדולים והחתונות, זוהי טעות. כאשר עורכים אירוע קטן יש לעיתים פרטים רבים יותר שיש לקחת בחשבון, ולפעמים הרצון להפוך את האירוע למושלם הופכים אותו ליקר יותר. אז איך עושים את זה נכון ומה ההבדלים בין אירוע קטן לגדול? כל התשובות לפניכם.

סוגי אירועים קטנים

בר או בת מצווה מצומצמת, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס או שחרור – כל אלה דוגמאות לאירועים קטנים. מספר האורחים באירועים קטנים בדרך כלל לא עולה על 140 איש. נשמע הרבה? בחתונות המספר הזה הוא לפעמים גם פי 3 או יותר.

מאיפה מתחילים?

כמו בכל אירוע, ההתחלה היא בבחירת הקונספט לאירוע. צריך לבחור את הקונספט ולפעול על פיו, בהתאם לתוכנית מסודרת שתיקבע לאחר מכן. הקונספט צריך להיות מתוקצב בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם. עיצוב האירוע צריך להיות מותאם למספר המשתתפים בו, שכן עיצוב גרנדיוזי לא יתאים לאירועים קטנים מאחר ומספר המשתתפים קטן והאווירה יותר אינטימית מאשר באירועים מרובי משתתפים כמו חתונה.

השלב הבא – בחירת מקום לאירוע

כאשר החלטנו על נושא המסיבה, צריך להחליט על המקום ולבדוק האם הוא מתאים לאירוע קטן. המקום צריך להיות כזה שבו האורחים לא "ייבלעו" ולא יילכו לאיבוד בשטח. במקרה שמסעדה לא מספיקה לכמות האנשים, כדאי לבחור בגן או אולם אירועים שמספקים גם קייטרינג.

לארגן לבד?

ניתן לארגן לבד אירועים קטנים, אך במקרים שבהם הזמן קצר והמלאכה מרובה, רצוי לקחת מישהו שיעזור לכם לארגן את האירוע באופן מקצועי. מעצבי אירועים מנוסים יכולים גם להוזיל את המחיר, לעיתים אפילו בצורה משמעותית, מאחר והם יודעים היכן להתמקח. אם יש את הזמן הדרוש לכך, ניתן לארגן בלי עזרה חיצונית.

האירוע שלכם מתקרב?

אירועים קטנים מצריכים המון מחשבה על מנת שיהיו מתאימים לאווירה המשפחתית והאינטימית שנוצרת בהם. למרות מה שנהוג לחשוב, העלות של אירועים כאלו לא פחותה ולפעמים אף יותר יקרה מאירועים גדולים כדוגמת חתונה. לכן צריך לתכנן את הכל במדויק ומראש.

טלפון אחד מפריד בניכם לבין אחוזת גן, גן האירועים המצליח בארץ, שם ישמחו לתת לכם טיפים בפגישת התרשמות. אז למה אתם מחכים?

Leave a Reply

Your email address will not be published.