בר מצווה לא מסתכמת רק באירוע המרגש של העלייה לתורה והברכות. חגיגה שלמה נוצרת סביב האירוע ויש להיערך לכך בהתאם. אז איך מתחילים במלאכת הפקת בר מצווה, וכמה זה עולה? כל המידע כאן.

הפקת בר מצווה – מה זה כולל?

טקס העלייה לתורה וקבלת עול המצוות נגמר ועכשיו מתחילה החגיגה, שבנויה כולה לפי הקונספט שקבעתם, בהתאם לרצון הילד. בר מצווה זהו באמת אירוע של פעם בחיים, לכן חשוב לעשות הפקת בר מצווה כזאת שתיזכר לכל החיים. ההפקה יכולה לכלול את כל האלמנטים שתבחרו; אם יש נושא מסויים לבר מצווה, שיכול להיות לקוח מתוך סרט, ספר, משחק מחשב, סדרת טלוויזיה או כל דבר אחר שהילד אוהב, אפשר לערוך את כל המסיבה בהתאם לאותה דמות או לאותו נושא.

בחירת נושא ומקום

כאשר בוחרים נושא חשוב לזכור את מגבלות התקציב, מאחר וגם המקום, התקליטן ושאר ספקי השירות עולים כסף וצריך להתחשב בכך. הנושא יכול להיות כל דבר שהילד אוהב ולא מצריך שבירת תוכנית חיסכון שנועדה, למשל, ללימודים של הילד.

לאחר בחירת הנושא, צריך לבחור מקום שיהיה ערוך ומוכן להתאים את עצמו לנושא הנבחר. אם בר המצווה נערכת בקיץ, כדאי לשקול גן אירועים, שמאפשר יותר אופציות מאשר אולם סגור. בגן אירועים ניתן לשלב אלמנטים נוספים שלא תמיד מתאפשרים באולם סגור. אך, אם בר המצווה נערכת בחורף, כדאי לערוך אותה באולם אירועים או במקום המשלב את השניים, כך שבמקרה שיורד גשם תמיד אפשר יהיה להיכנס פנימה.

שיהיה בהצלחה!

הפקת בר מצווה כוללת סידורים רבים, החל מבחירת הנושא, התקציב והאולם וכלה בבחירת הספקים שיעבירו את הערב, דוגמת התקליטן , שלוקחים את חלקם בעוגת התקציב. חשוב לבחור מקום מתאים שיכול להתגמש ולהיערך בהתאם לנושא האירוע, אחרת האירוע לא יהיה דומה למה שציפיתם.

באחוזת גן, המקום המושלם לעריכת בר מצווה, ישמחו לסייע לכם ברעיונות במסגרת פגישת ההתרשמות הראשונה, שנערכת ללא תשלום, בה תקבלו רעיונות. אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו וקבעו פגישה ללא התחייבות.

Leave a Reply

Your email address will not be published.